Hakkımızda

Image

AKAR TEKSTİL PAZ. SAN. VE TİC.LTD. ŞTİ

Dar dokuma sektöründe
30 yıla yaklaşan tecrübe

Akar Tekstil 1993 yılında Mahmut Bekir Akar tarafından kurulmuştur. İmalata dar dokuma ile başlayan firmamız, 2000 yılından itibaren tres grubunu da devreye sokarak ürün çeşitliliğini artırmıştır.

Dar dokuma, jakarlı lastik ve fantezi dokuma alanında uzman, yaratıcı, yeniliklere ve gelişime açık, iç ve diş piyasalardaki müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı çözüm üretebilme kabiliyetine sahip 40 kişilik kadromuz bulunmaktadır.

Kendisine yeniliği, sürekli gelişimi ve geliştirmeyi hedef alan firmamız, 2005 yılında itibaren “STANDARD 100 by OEKO – TEX” standartlarına uygun üretim yapmaktadır.

Müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine “VİZYON” edinmiştir.

Ayrıca belirlemiş olduğumuz bu vizyon çerçevesinde müşterilerimize ve çalışanlarımıza, daima değer yaratan örnek bir kuruluş olmayı kendimize “MİSYON” edindik.